Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 2 - Bu Gün : 2 Ziyaretçi
Bu Hafta :
236 - Bu Ay : 1645 Ziyaretçi

Toplam :
119944 Ziyaretçi

ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT

 

Nakliyat ve taşımacılıkta güvenin adresi olan şehir içi nakliyat firması olarak bizler yıllardır kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Bu zamana kadar pek çok kişi ve kurum ile çalışan firmamız hizmetlerini teknoloji ile birleştirerek kalitede çıtayı her daim bir tık daha yukarı koymaktadır.  Eşyalarınızın güven ile paketlenmesinden tutun da yeni adrese taşınmasına kadar sıfır hata misyonu ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yıllardır sektörde bulunmanın verdiği pek çok tecrübeyi işine yansıtan personelimiz her daim güler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Eşyaların taşıma işlemi gerçekleşmeden önce arkadaşlarımız bir incelemede bulunur ve uygun bir iş planı çıkarırlar ve taşıma günü geldiğinde bu plana göre hareket edileceği için de nakliye işi esnasında çıkabilecek olan aksaklıkları minimize edilmiş olur. Daha öncesinde müşterimize bildirilmiş olan gün ve saatte taşıma işlemleri hızla başlayacaktır.

 

Paketleme esnasında hijyen kurallarına da oldukça önem veren ekibimiz öncelikle eşyaların hasar görmeyecek şekilde paketleme işini gerçekleştirirler. Gerektiği zaman kalın pat patlar kullanarak güveni üst seviyeye çıkarırlar. Koltuk ya da kanepe gibi kumaş eşyalar streç filmler ile tamamen sarılarak taşıma esnasında toz kir gibi unsurlardan etkilenmemesi için gereken önlem alınır. Mobilyalar demonte şekilde paketleme işlemine dâhil edilir. Eğer ki müşteri tarafından istenirse paketlenmiş olan eşyanın yeni adrese nakliyesinden sonra paketlerden çıkarılarak evin kaba düzeni de gerçekleştirile bilir. Marangoz işlerinden anlayan personelimiz sayesinde nakliye esnasında ihtiyaç halinde işinin en iyisini yapacaktır. Şehir içi nakliyat firması olarak bizler alanımızda işimizi kolaylaştıracak her türlü teknolojiyi de yakından takip ederek işimize teknolojiyi de dahil etmekteyiz. Özellikle yüksek katlara nakliye gerçekleşeceği zaman kullanılması gereken asansörlü sistem ile hem iş yükü hafiflemekte hem de hızlı ve kaliteli hizmet sağlanmaktadır.

 

Emniyetli ve çelik kasalı araç filomuz ile şehir içi nakliyat olarak güvenilir ve kaliteli nakliyat hizmetini sizlere piyasaya göre en uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Sizler de işinin uzmanı olan ekibimiz ile çalışmak isterseniz bize bir telefon ile ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Şehir İçi Nakliyat

(0312) 381 08 08

(0537) 955 47 42

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014