Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 1 - Bu Gün : 7 Ziyaretçi
Bu Hafta :
241 - Bu Ay : 1650 Ziyaretçi

Toplam :
119949 Ziyaretçi

TAŞIMACILIKTA GELİNEN SON NOKTA

 

Taşıma sektöründen bahsederken bir başka taşıma işinden de bahsetmek istiyorum. Her şirketin bir varoluş sebebi vardır. Hizmet amaçlı faaliyetlerinin var olabilmesi için ortam değişikliğine bazı durumlarda gerek olabilir. Ofis taşımacılığı son dönemlerin en popüler ve tercih edilen taşımacılığından biridir. Son derece özen göstermeniz gereken bir taşımacılık olup en iyi takım arkadaşlarınızı görevlendirmeniz gerekir. Ofiste her evrak en küçük bir kağıdın bile ciddi önemi vardır. Öncelikle yer değişikliği yapacağınız ofis belirlendikten sonra taşımacılık işi yapan firmalarla irtibata geçmeniz gerekir. Bunun kararını verirken de mutlaka yakın çevrenize danışmanızda fayda vardır. Aklınızda olsun karar verirken her zaman tavsiye edilen firmaları daha çok tercih edin. Daha öncesinde memnun kalan yakın çevreniz sizin de memnun kalmanız açısından size destek olacaklardır.

 

Kararınızı verdikten sonra hangi alanda hizmet verdiğiniz ve kaç katlı bir ofisin taşınacağı gibi gerekli bilgileri firmaya iletmeniz gerekir. Taşımacılık sektöründe bir firma ile irtibata geçtiyseniz her işe uygun araç ve takım arkadaşlarını bünyelerinde bulundururlar. Ofis taşımacılığı sırasında firma ile muhatap olacak bir yetkili mutlaka olmalıdır. Bazı firmaların paketleme yapacak personelleri olmadığı için taşımacılık işi yapanlara bu tür işleri devredebilirler. Bu yüzden de mutlaka bir yetkilinin talimat vermesi şirket açısından da önemlidir. İlerde oluşacak bir evrak kaybı bu sayede ortadan kalkar. Ofislerde genellikle masa ve sandalye ağırlıklı olduğu gibi koli tarzı eşyalarda bulunmaktadır.

 

Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren bu firmalar hangi malzemenin daha kırılgan ya da dayanıklı olduğunu kestirebilirler. Paketleme yaparken de bunları göz önünde bulundurarak size zararsız bir şekilde taşımacılık hizmeti sunarlar. Ofis taşımacılığı düşünürseniz bu alanda profesyonel olan firmaları tercih etmeniz sizi daha çok memnun edecektir. Kullandıkları malzemeleri taşıma işi yapmadan önce bizzat yerinde görmeniz de önemlidir. Eğer buna vaktiniz yoksa firmaların resmi internet sitesinden hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Her memnun ayrılan müşteri beraberinde daha istekli müşterileri getirir. Firma olarak bu bilinçle çalışan ekip arkadaşları tercih ederseniz her geçen büyümeniz için bir neden kalmayacaktır.

 

Ofis Taşımacılığı

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014