Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 1 - Bu Gün : 7 Ziyaretçi
Bu Hafta :
287 - Bu Ay : 1741 Ziyaretçi

Toplam :
117724 Ziyaretçi

EVİNİZ İÇİN KALİTELİ OLAN EVDEN EVE NAKLİYATI SEÇİN

 

Nakliyat hizmeti şehir içi ve şehirlerarası yapılabilir. Ama en fazla yapılan çeşidi evden eve nakliyat çeşididir. Zaten Nakliyat denildiğinde akla ilk olarak evden eve taşımacılık gelir. Sadece ülkemizde değil tüm Dünyada nakliyat kelimesi evden eve nakliyatı çağrıştırır. Bunun nedenine gelecek olursak insanlar sürekli çeşitli sebeplerden ötürü yer semt il ilçe değiştirerek evden eve nakliyatı tercih ederler.

 

Örneğin bir aile evinin güneş görmediği gerekçesi ile bir evden başka bir eve taşınmak isteyebilir. Bu durum gayet doğal ve olası sıklıkla yaşanan bir durumdur. Taşınmak istediklerinde evden eve nakliyat firmalarının yolunu tutarlar. Güvenilir kaliteli işinde uzman evden eve nakliyat firmaları ile eşyalarına herhangi bir zarar gelmeden eşyaları çizilmeden, kırılmadan, bozulmadan güvenli taşımacılığın keyfini sürerler. Başka bir örnek verecek olursak bir memur işinden dolayı başka bir şehre taşınmak zorunda olabilir. Sadece memur değil özel sektörde çalışan insanların da çok yaşadığı bir durumdur. Başka şehirdeki mağazaya atandıkları için evlerini taşımak zorunda olurlar. Ama endişelenmeye gerek yoktur. Evden eve nakliyat firması ile gözünüz arkada kalmaz. Çalışanlar bütün sorumluluklarını en ince noktasına kadar yerine getirirler. Ücretlendirme kriterleri ise şunlardır: şehir içi mi şehirlerarası mı binanın bulunduğu katın yüksekliği, oda sayısı eşya çokluğudur. Eğer şehirlerarası evden eve nakliyat firması tercih ederseniz şehir içine göre işin içine yakıt ücreti girdiği için fiyat artar. Ya da taşınacağınız bina 4. 5. Katta ise ücret yine artar. Zemin katta ücret artımı olmaz.

 

Sizler evden eve nakliyat yaparken firmanıza öncelikle nereye taşınacağınız hangi kata kaç odalı bir eve taşınacağınızı söylemeniz gerekir. İnternette bolca evden eve nakliyat firmaları vardır. Oturduğunuz yerden araştırma yapabilirsiniz. Seçtiğiniz evden eve nakliyat firması size çeşitli sorular sorarak fiyatlandırmayı açıklar. Bu sorular genelde kaç koltuk takımı olduğu teklimi çiftlimi olduğu, beyaz eşya sayısının ne olduğu gibi sorulardır. Evden eve nakliyat firması bunları öğrendikten sonra güvenli düzgün eşyalarınıza zarar gelmeden taşınır rahat bir nefes alabilirsiniz.

 

Evden Eve Nakliyat

 

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014