Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 1 - Bu Gün : 58 Ziyaretçi
Bu Hafta :
234 - Bu Ay : 1643 Ziyaretçi

Toplam :
119942 Ziyaretçi

Kayseri Nakliyat

Evinizi veya ofisinizi taşımak istediğinizde mutlaka kurumsal hizmet sunan firmaları tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Bu konuda uzmanlaşmış bir firma sizin evinizi en kısa süre içerisinde taşıyacaktır. Taşıma sırasında eşyalarınızın profesyonel olarak paketlenmesine özen gösterin. Ayrıca taşıyacak personelinde alanında uzman olması yararınıza olacaktır. Firmamız nakliye sektörü içerisinde geçmişten gelen tecrübe ile size hizmet eder. Profesyonel anlaşış içerisinde tüm eşyalarınızı zarar vermeden yeni adresinize taşır. Tüm bu hizmetler müşteri memnuniyeti içerisinde verilir. Kayseri nakliyat sektör içerisinde verdiği hizmet kalitesi ile ilk sırada yer alır. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde hizmet seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimiz size özel olmakla beraber stressiz bir taşınma dönemi yaşamanıza olanak sunar.


Hizmet İçeriklerimiz Nelerdir

Taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için özel paketleme seçenekleri kullanılır. Beyaz eşyalar özenle taşınır. Ayrıca oturma gruplarınızın zarar görmemesi için özel bir şekilde paketlemesi uzman personel tarafından yapılır. Mutfak eşyaları kırılabilecek eşyalar arasında yer aldığından dolayı özel bir paketleme yöntemi uygulanır. Elbiselerinizin ütüsü dahi bozulmadan özel olarak taşınır ve yeni adresinizde bıraktığınız gibi bulabilirsiniz. Profesyonel olarak sunulan bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz. Kayseri nakliyat olarak hizmetlerimizin içerisinde sizin mağdur olmanızı engellemek ve kalite kavramını sunmak için sigortalı taşıma hizmeti de yer alır. Bu sayede eşyalarınızda herhangi bir hasar oluştuğunda ilgili sigorta teminatından yararlanarak mağduriyetiniz giderilir. Bu da sizin açınızdan büyük önem taşır. Firmamız asansör hizmeti ile de size yardımcı olmaktadır. Eğer yüksek bir binada oturuyor iseniz ve merdivenleriniz dar ise bu hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Özel kurulan asansör yöntemi ile eşyalarınız güven içerisinde aşağıya indirilir. Bu sayede sağlıklı bir sonuç alınarak taşınma dönemi sona erdirilir.


Nakliye Araçlarımız

Firmamız da yer alan tüm nakliye araçlarımız temiz ve bakımlıdır. Taşınma sırasında eşyalarınız herhangi bir zarar görmez. Nakliye araçlarının iç dizaynı eşya taşıyabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kayseri nakliyat bünyesi içerisinde yer alan tüm araçları uzman personel kullanılır. Ayrıca taşıma işlemi için gerekli yasal belgelerin hepsi temin edilmiştir. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Keçiören nakliyat uzman personeli ile sektörün taşınma ihtiyacını karşılamaktadır. Sizde uygun fiyat politikasından yararlanarak güvenilir bir taşınma hizmeti alabilirsiniz. Avizelerinizden perdelerinize kadar tüm taşınma işlemi kurumsal ilkelere bağlı olarak yapılır. Ayrıca isteklerinizde olumlu olarak yerine getirilir. Yorgunluk yaşamadan taşınmak isterseniz iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014