Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 2 - Bu Gün : 7 Ziyaretçi
Bu Hafta :
241 - Bu Ay : 1650 Ziyaretçi

Toplam :
119949 Ziyaretçi

Van Nakliyat

Nakliyat işleri son yıllarda artan mimari değişim nedeniyle ev değiştiren veya iş yerini taşıma oranı oldukça fazla gerçekleşmektedir. Bu sayede biz Van nakliyat olarak oldukça yoğun bir şekilde çalışmaktayız.  Nakliyat işinde firma olarak öncelikli kurallarımız her zaman için müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti firmamız açısından çalışma kapasitemizi genişletmektedir. nakliyat işleri her zaman için çalışma oranı ve iş imkanı bulunmaktadır. Bu sayede hem çalışma kapasitemiz hem de nakliye işlerimiz fazla oranla olmaktadır. Işçi oranlarımız yüksek olduğu için müşterilerimize daha hızlı ve güvenli nakliyat hizmeti sunmaktayız. Belirlenen gün ve saatlerde nakliye işlerimiz gerçekleşmekte ve hızlı güvenli ve sigortalı bir şekilde yapmaktayız. Yoğun bir şekilde çalışma işlerimizin gecikmesini sağlamamaktadır.  İş günü içerisinde yaptığımız nakliyat hem hızlı hem de dikkatli bir şekilde gerçekleşmektedir.

 

Kurumsal Nakliyat Hizmeti

Van nakliyat olarak firmamız yıllardır hizmet veren ve hizmetlerinde müşteri memnuniyetine oldukça önem veren bir firma olmaktadır. Müşterilerimizin eşya güvenliği de bizler için en yüksek koruma ile gerçekleşmektedir. Nakliyat her zaman için önem arz eden bir kişinin ev iş yeri taşımasını yapan bir iş olarak yoğun olarak gerçekleşmektedir. Müşterilerimiz için her ihtimale karşı yaptığımız ve firma olarak zorunlu kıldığımız eşya sigortası sayesinde oluşabilecek en küçük kazalarda bile zararı firmamız karşılamaktadır. Firma olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetler müşteriyi memnun etmekte ve güvenlik açısından daha çok tercih edilen bir firma olmamızı sağlamaktadır.

 

Profesyonel Nakliyat Hizmeti

Nakliyat işlerimiz hızlı gerçekleşmektedir. Hızla gerçekleşen nakliyat işleriniz için Van nakliyat her zaman hizmetinizde olmaktadır. Nakliyat işlerimizde öncelikle müşterilerimizin memnuniyeti açısından eşyaların personelimiz dahilinde güvenle paketlenmesi ile başlamaktadır. Parça parça taşınacak olan eşyaların söküm ve takım işlemi firmamıza ait olmaktadır. Eşyalar paketlenirken eşya sigortası gerçekleştirilmektedir.  Paketleme ve sigorta işleminden sonra taşıma işi başlamaktadır. Taşıma işleri firmamız olarak nakliye asansörü ile güvenle yapılmaktadır. Güvenle asansöre yerleştirilen eşyalar nakliye asansörüne de sabitlenerek yüklenmektedir. Yüklenen eşyalar daha sonra taşımaya geçmektedir. Nakliyesi yapılacak olan adrese gidildiğinde tekrar eşyalar asansör yardımı ile taşıma işlemi gerçekleşir ve personel daha sonrasında eşyaların hasar alıp almadığını kontrol etmektedir. Eşyaların çizilmeleri bile sigortaya dahil olarak müşteri mağdur edilmemektedir. Parçalanarak taşıması gerçekleşen eşyalar tekrar birleştirilerek montalama işlemi yapılmaktadır. Bütün işler bittiğinde müşterilerimiz her zaman daha memnun ve hızlı bir nakliyat yapmış olmaktadırlar. Kolaylıkla yaptığımız nakliyat işlerimizde en iyi kalite ve en güvenli nakliyatın adresi Keçiören nakliyat olmaktadır. Bir gün içinde gerçekleştirilen nakliyat işleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014