Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 1 - Bu Gün : 56 Ziyaretçi
Bu Hafta :
232 - Bu Ay : 1641 Ziyaretçi

Toplam :
119940 Ziyaretçi

Diyarbakır Nakliyat

Nakliye hizmeti sunmak itina ve özveri gerektirir. Kaliteli nakliye hizmeti sunmanın temelini müşteri memnuniyetini prensip edinmek ve insan gücü ile teknolojinin verdiği imkanları birleştirmekten geçmektedir. Her nakliye hizmeti sunuyorum diyen firma ile çalışılmaz. Zira her sektörde olduğu gibi nakliye hizmetine duyulan ihtiyacın artması ile bu sektörde çoğu firmanın gelir kapısı haline gelmiştir. Profesyonel hizmet almak için öncelikle çevrenizdeki firmaları iyi araştırmalı ve sizlere sunacağı hizmetin kalitesini değerlendirmelisiniz.

 

Kaliteli Nakliye Hizmeti Neyi İfade Eder?

Kaliteli nakliye hizmeti 3M bünyesinde barındırır.

·         Minimal zamanda nakliye hizmeti (zamandan tasarruf)

·         Minimal hasarla nakliye hizmeti (hasar görme riskini azaltan tedbirler)

·         Mimimal ödeme ile nakliye hizmeti (bütçenize uygun hizmet)

Keçiören nakliyat olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için uzman kadromuz ile çalışmaktayız.

 

 Nakliye Alanında Bizi Tercih Etmeniz Halinde Elde Edeceğiniz Hizmetler

Diyarbakır evden eve nakliye hizmeti sunan firmamızı tercih ettiğiniz andan itibaren güler yüzlü alanında uzman eğitim almış kadromuz sizinle iletişime geçerek nakliye işleminizi en kısa sürede gerçekleştirmeniz için çalışmaya başlar. Eşyalarınızın hasar görmenizi en az indirgeyecek kaplama malzeme seçilir ve sizler için tabiri caizse bulunmaz hint kumaşı olarak gördüğünüz eşyalarınız kırılması ya da sizin için birçok anının izlerini üzerinde taşıyan masanızın çizilmesini önlemek için özel malzemelerle kaplanır. Kırılgan eşyalarınızın toplanmasına yardımcı olmak için hassas ruh haline sahip bir bayan arkadaş görevlendirilir. Tüm önlemlere rağmen eşyalarınızın hasar görmesini önleyemediğimiz durumlarda maddi zararınızın karşılanması için sigortalı taşıma güvencesi ile eşyalarınız taşınır. Taşıma işlemi öncesi hiçbir ücret talep etmeden evinizi çalışanlarımız ziyaret ederek eşyalarınızı görür sigorta işlemi için evrakların imzalanması sağlanır ve eşyalarınızın sökülümü sağlanır. Diyarbakır nakliyat firmamız sizlere istediğiniz şekilde hizmet verebilmek için evinize keşif için gelmiş çalışanları asıl l taşınma işleminde de değiştirmemekte böylelikle iletişimi kuvvetli olan firmamız olan kurduğunuz bağ devam etmekte ve önceden edinilen bilgiler ile kısa sürede işlemin gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Diyarbakır Nakliye Firması Olarak Farkımız

Diyarbakır nakliyat firması olarak her kesimden insana bütçesine uygun hizmeti eğitimli kadro ve güler yüzlü empati yeteneğine sahip kadro ile sunmaktayız. Yeni taşındığınız evinizin döşemelerinin çizilmemesi ve komşularınızın taşınma işlemi sırasında rahatsızlık duymaması için raylı taşıma sistemi kullanmaktayız. Bir apartman dairesinin 10. katında oturacak ve asansör yoksa insan gücünü minimal kullanarak asansör sistemi ile kısa sürede eve taşınmanızı sağlarız. Diyarbakır nakliyat firması olarak verdiğimiz hizmetten yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

 

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014