Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 1 - Bu Gün : 58 Ziyaretçi
Bu Hafta :
234 - Bu Ay : 1643 Ziyaretçi

Toplam :
119942 Ziyaretçi

Urfa Nakliyat

İnsan gelişen teknoloji ile birlikte iş hayatına daha çok girmiş ve daha lüks bir hayat için daha yoğun çalışmaktadır. Çoğu zaman kendisine dahi zaman ayıramamakta ve her fırsatta gün içinde yorulan bünyesini dinlendirmek için kendisine zaman ayırmaktadır. Eğer polis öğretmen gibi sürekli ikamet alanını değiştirmek zorunda kaldığınız bir mesleğe sahipseniz nakliye işleminde uzman bir kadroya ve müşteri memnuniyeti genel prensibi olan bir nakliye firmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Evden eve nakliye işleminde her firma doğru tercih olamayabilir. Zira teknoloji ve gelişen yüzyıl ile her sektör gelişim gösterdiği gibi nakliye sektörü de gelişim göstermektedir. Yeterli eğitim ve uzman kadroya sahip olmayan birçok firmaya da bu sektör ekmek kapısı olmaktadır. Nakliye işlemi sonrasında istenmeyen sonuçlarla karşılaşmamak için firmayı iyi araştırmalı verdiği hizmet ile detaylı bilgi edinmeli ve bütçenize uygun olup olmadığını göz önünde bulundurmalısınız. Keçiören nakliyat olarak nakliye hizmetini bizden alabilir ve yeni evinize huzur içinde taşınmanın keyfini bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Neden Biz?

Firmamız yılların verdiği tecrübe ve müşterilerimizin olumlu geri bildirimleri ile zamanla büyümeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini genel prensibiz görmekte ve her alanda size yardımcı olabilmek için empati yeteneğine sahip uzman bir kadro ile çalışmaktayız. Urfa’da evden eve nakliye ve ilden ile nakliye işleminde önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmaktadır. En iyi hizmeti sizleri sunabilmek için kendi yağımda kavrulurum terimine vizyonumuzda yer vermemekte ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanmaktayız. Urfa nakliyat firması olarak asansörlü taşıma sistemi, sigortalı güvenli taşıma, güler yüzlü hizmet ve alanında uzman eğitimli kadromuz ile sizlerle her konuda yardımcı olmaktayız.

 

Firmamız Nasıl Çalışmaktadır?

Urfa nakliyat firması olarak bizimle iletişime geçtiğiniz an kaliteli hizmeti size sunmaya başlarız. Sizin belirlediğiniz bir günde alanında doğru taşıma ve doğru kaldırma eğitimi almış kadromuz evinizi ziyaret ederek taşınacak eşyaları görmekte ve sigorta işlemi için size detaylı bilgi vermektedir. Mutfak eşyası gibi kırılgan eşyalarınızın uygun malzeme ile kaplanması ve taşınması için bayan arkadaşımız kadroda yer almaktadır. Duvara monte edilmiş eşyalarınızın sökülmesi ve daha sonra montajı için eğitim almış ustamız sizleri detaylı bilgilendirmekte ve eşyalarınıza uygun kaplama eşyası belirlenmektedir. Sizin uygun gördüğünüz bir günde taşıma işlemini gerçekleştirmek için çalışanlarımız gelmekte ve asansörlü taşıma ile kısa sürede minimal hasar ve sigortalı taşıma güvencesi ile eşyalarınızı taşıma kapasitesine sahip araca taşımaktadır. Ve sonrasında bu yolculuk yeni ev adresinde sonlanmaktadır. Verdiğimiz hizmet özenle yerleştirilen eşyalarınızın yerlerine yerleştirilmesi ve yerinden sökülen eşyalarınızın yeniden uygun gördüğünüz yerlere montajı ile devam etmektedir. Firmamız uygun fiyata verdiği sigorta güvencesi ile değer verdiğiniz eşyalarınızı korumaktadır. Firmamızdan vermiş olduğumuz nakliye hizmetini almak için Urfa nakliyat firması olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014