Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 1 - Bu Gün : 8 Ziyaretçi
Bu Hafta :
242 - Bu Ay : 1651 Ziyaretçi

Toplam :
119950 Ziyaretçi

Ordu Nakliyat

Nakliyat uzun yıllardır sorunlu bir iş olmaktadır. Nakliye işlerimizde bizim için önemli olan tek şey ise her zaman için müşteri memnuniyeti olmaktadır. Firmamız uzun yıllardır hizmette bulunan ve çevrede adından sıkça bahsedilen ve ilk akla gelen nakliyat firması olmaktadır. Çevre il ve ilçelerden de oldukça fazla iş alan bir firma olarak müşterilerimize hizmet kalitesini yüksek standartlarda sunduğumuzun da göstergesi olmaktadır. Müşterilerimiz genel olarak il ve ilçe fark etmeden istenilen şehre göre yaptığımız ve firmamızın hızlı çalışması nedeniyle daha fazla tercih edilmesi mümkün olmaktadır. Nakliyat işlerimizde önemli noktamız her zaman müşterilerimiz için daha hızlı ve standartların üstünde bir nakliye hizmeti sunmaktır. Yıllardır yaptığımız nakliye işlerimizde en yoğun dönemlerimizde bile aynı gün içerisinde nakliye hizmeti vermekteyiz.  Nakliye işleri her zaman için tehlikeli ve dikkat isteyen bir iş olarak diğer firmaların genellikle özensiz yapmış olduğu bir iş de olmaktadır. Bu koşullarda yıllara dayanan Ordu nakliyat firması olarak hizmet kalitemiz bir yana müşterilerimize verdiğimiz eşya sigortası ile daha iyi bir taşıma ve güvenceli taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz.


Son Yılların En İyi Nakliye Firması

Nakliyat bizler için sadece eşya taşımak değil bir ailenin yeni bir eve taşınmasında hissettiği heyecanı paylaşmaktır. Yeni bir ev için farklı düşleri olan insanların sorunlu bir nakliyat yaşamaması için Ordu nakliyat olarak hizmetinizde bulunmaktayız. Bir gün içerisinde gerçekleştireceğimiz nakliyat işlerinde günü birlik olarak şehir içi ve şehir dışı fark etmeden verdiğimiz bu hizmet hem kaliteli hem de uygun fiyatlar ile sizlere verdiğimiz bir hizmet olmaktadır. Yıllara dayanan hizmet tecrübemiz ve yıllardır duyulan ismimiz sayesinde müşterilerimizin eşinden, dostundan, akrabasından duyarak geldiği bir firma olmaktadır.  Güvenilir nakliyat için sizlere sunduğumuz asansörlü nakliye ve eşya sigortası ile dükkan veya ev taşımak isteyen müşterilerimizin öncelikli olarak tercih ettiği firma olmaktadır.


Nasıl Bir Nakliyat Gerçekleştiriyoruz?

 Ordu nakliyat olarak nakliyat işlerimizde öncelikle belirlenen gün ve saatte nakliyat gerçekleştirilen adrese giderek personelimiz tarafından eşyalar koruması yüksek kapasitede olan malzeme ile eşyaların paketleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Paketleme işlemi gerçekleştirilirken ayrıca eşya sigortalama işlemi de gerçekleştirilmektedir. Daha sonra eşyalar nakliye asansörü yardımı ile personelin asansöre eşyaları sabitlemesi ile güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Personel bir yandan eşyaların nakliye arasına da sabitleyerek yolda oluşabilecek her türlü kazaya önlem almaktadır. Eşyalar araca yerleştirildikten sonra nakliyesi yapılacak olan adrese yola çıkmaktadır. Adrese varıldığında eşyalar tekrar eve yerleştirilir kontrolleri yapılarak herhangi bir hasar olup olmadığı tespit edilerek gerekli olan sigorta işlemi devreye girmektedir. Sizlerde güvenilir bir nakliyat gerçekleştirmek istiyorsanız Keçiören nakliyat ile daha hızlı bir nakliyat gerçekleştirebilirsiniz.

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014