Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 1 - Bu Gün : 1 Ziyaretçi
Bu Hafta :
235 - Bu Ay : 1644 Ziyaretçi

Toplam :
119943 Ziyaretçi

Giresun Nakliyat

Bir eşyayı göndermek, bir evde bulunan eşyaları başka bir eve taşımak oldukça zor ve yapılması çok güç bir iş haline dönebilir çoğu zaman. Bir de bu eşyalar şehir dışına ya da başka bir ülkeye gidecekse bu olay taşınmaktan daha çok bir çileye dönüşür. Kimi zaman katlanılması çok zor hale gelen, işkenceye dönüşen bir iştir taşınmak. Böyle zamanlarda bu yükü sırtınızdan alacak bir dosta ihtiyaç duyarsınız. Güvenle eşyalarınızı emanet edebileceğiniz işinin ehli olan dosta. İşte böyle zamanlarda aradığınız dost çokta uzak değil. Giresun nakliyat olarak ihtiyacınız olan en güvenilir dost olarak seve seve sizlere hizmet veriyoruz.

 

Ne Tür Hizmetlerimiz Var

Her türlü nakliyat işlerini bizzat tecrübe sahibi olan ekimizle kapınızdan alıp teslim yerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Hem asansörlü hem de sigortalı taşıma yapıyoruz. Böylece eşyalarınıza gelen her türlü zarar bizzat Giresun nakliyat tarafından karşılanmış oluyor. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için saat gözetmeksizin günün her saati ulaşım yapıyoruz. Böylece istediğiniz her saat bize ulaşıp eşyalarınızı istediğiniz yere gönderebilirsiniz. Her türlü ağırlıkta olan eşyalarınızı ya da herhangi bir yükünüzü en güvenilir ve güvenli şekilde teslim ediyoruz. Sizin suya sabuna dokunmanıza gerek kalmadan tüm işi ekibiz yapıyor ve siz bu yükten kurtulmanın rahatlığını yaşıyorsunuz. 

 


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Nakliye yapılan bütün ürünlerinizi sigortalı taşıyarak aslında ürünlerinize gelecek tüm zararın bizzat firmamız tarafından karşılanacağının garantisini vermiş oluyoruz. Sizin için değerli olduklarını bildiğimizden Giresun nakliyat olarak sizlerin eşyalarını kendi eşyamız olarak kabul ediyoruz. Her türlü kırılma, dökülme, çatlama…vb. zararınızı karşılayacağımızın garantisini vererek aslında sizlere güven sağlıyor içinizin daha rahat olmasını temenni ediyoruz. Biliyoruz ki mal canın yongasıdır. Keçiören nakliyat firmasıyla birlikte yıllardır sizlerin çok daha güvenli bir hizmet alabilmeniz için tırnağımızı dişimize taktık. Sizin istediğiniz her türlü taşımayı kısa ve güvenli bir şekilde yerine getirmek için elimizden gelen her türlü imkanı kullanıyoruz. Biz diğer nakliye firmaları gibi sadece alacağımız parayı değil sizlerin işinizi en iyi şekilde halledebilmeyi ve eşyalarınızı sizden alıp yine size aldığımız gibi teslim etmeyi amaçlıyoruz. Sizin huzurla işinizi halledebilmeniz bizim için birçok durumdan çok daha önemli. Bu sebeple ekibimizde çalışan elemanları çok daha tecrübe sahibi, iş bilen ve güvenilir kişilerden seçiyoruz. Tüm çabamız sizin çok daha iyi hizmet alabilmeniz için. Sizin mutlu olmanız ve bize güvenebilmeniz bizler için mutluluk verici. Bize güvenin biz sizi düşünüyoruz. 

 

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014