Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 1 - Bu Gün : 2 Ziyaretçi
Bu Hafta :
282 - Bu Ay : 1736 Ziyaretçi

Toplam :
117719 Ziyaretçi

NAKLİYAT FİRMA SEÇİMİNDE ÖNEMLİ UNSURLAR


Evden eve nakliyat başta olmak üzere ofis taşımacılığı, fabrika ürün taşımacılığı, kurumsal taşımacılık gibi birçok farklı hizmeti sağlayan Etlik nakliyat firmamız sahip olduğu kalite ve imkân olanakları bakımından ayrılmaktadır. Bilhassa büyük şehirlerde oldukça fazla bir şekilde tercih edilen firmaların sahip oldukları ekipmanlar bu açıdan önem arz etmektedir. Teknolojinin imkânlarından faydalanılması firmamızın çok daha profesyonel bir işleyişe sahip olmasını da beraberinde getirmektedir.


Herhangi bir nakliyat firması seçmeden önce bazı kriterlerin öne çıkartılması gereklidir. Böylece çok daha zahmetsiz ve kolay bir şekilde istenilen hizmetin alınması mümkündür. İnternet üzerinden Etlik nakliyat firmamız bulunabilmektedir. Firmamız tarafından sunulan hizmetlerde sigorta işlemleri, taşımacılıkta kullanılan malzeme ve imkânlarda tercih edilmesinde belirleyici etkiye sahiptir. Önceden randevu alınması durumunda istenilen gün ve saatte taşınma işlemi yapılması çok daha mümkün olmaktadır. Ayrıca eşya durumuna göre de farklı araç seçim imkânı bulunmaktadır. Taşınacak yerlerin uzaklıklarından çok binaların yükseklikleri önemlidir. Ancak kısa süre içinde işlemlerin sona ermesinin istenmesi durumunda asansörlü taşımacılık kullanılabilir. Böylelikle eşyaların yüksek kattan indirilmesi ya da yüksek kata çıkarılması çok daha hızlı, kolay ve güvenli olmaktadır. Kullanılan mekanizmanın bakımları firmamız tarafından periyodik olarak yapılmaktadır. Böylelikle taşıma işlemi sırasında sorun ile karşılaşılması da söz konusu olmamaktadır. Ayrıca belli kilonun üstünde eşya taşınması da izin verilmemektedir. 


Sadece taşıma işlemlerinde değil aynı zamanda eşyalarınızın paketlenmesi de tecrübe gerektiren bir iş olmaktadır. Paketlenecek eşyalarınız, özelliklerine göre ayrılmaktadır. Kırılma riski taşıyan eşyalarınız streç film ya da özel ambalaj ile sarılması sonucunda zarar görme ihtimali en aza indirilmektedir. Ayrıca koliye konulacak eşyalarında boyutları önemlidir. Küçük boyutlu eşyalarınız düz bir şekilde kolinin ağzına kadar olacak şekilde sıralanması gerekir. Böylelikle herhangi bir sarsıntı ya da yıkılma sonucunda eşyaların zarar görmesi söz konusu olmayacaktır. Paketleme işlemlerinin tamamı tecrübeli ekibimiz tarafından titiz bir şekilde yapılmaktadır. Taşıma sırasında da çizilme riski olan masa, sandalye, sehpa gibi ürünlerin tamamı muhafaza altına alınmaktadır. Etlik nakliyat firmamız ile irtibata geçerek zahmetsiz bir şekilde taşınabilirsiniz.

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014