Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 1 - Bu Gün : 57 Ziyaretçi
Bu Hafta :
233 - Bu Ay : 1642 Ziyaretçi

Toplam :
119941 Ziyaretçi

NAKLİYE ARAÇLARINDA DİKKATEDİLMESİ GEREKEN ÖZELLİKLER


Yeni bir eve geçmenin belki de en can sıkıcı yanlarından biri olan nakliyat ihtiyacı, doğru firma tarafından karşılanmadığında maddi ve manevi olarak taşınan kişi veya firmalar için sıkıntı yaratabiliyor. Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışan Batıkent nakliyat firmasını tercih etmeniz durumunda ise birçok avantajı da beraberinde yakalayarak taşınmanın göründüğü kadar korkutucu bir şey olmadığını görmeniz mümkün. Eşyaları güvenli bir şekilde taşınması, herhangi bir hasar görmemesi ve taşıma işleminin olabilecek en hızlı şekilde yapılması için gerekli niteliklere sahip olan bir firmayla çalışmanız, sizi aynı zamanda maddi bir külfetin altından da kurtarırken, yeni bir hayata stressiz başlamanıza olanak tanır.


Nakliye süreci, özellikle de şehirlerarası taşımacılıkta oldukça sancılı geçer. Çünkü ortada kat edilecek uzun bir yol vardır ve bu sırada hava şartları, aracın durumu ve şoförün niteliği gibi faktörler eşyaların başına gelebilecek durumları etkileyebilir. Şehirlerarası taşımacılıkta deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet veren Batıkent nakliyat firması, bu konuda aklınızda herhangi bir soru işareti yaratacak bir duruma sebep olmaz. Nakliyat aracının sahip olduğu özellikler de firmanın vereceği hizmeti epey etkilediği için, bu noktaya da mutlaka dikkat etmek gerekir. Çünkü aracın kat etmesi gereken mesafe ve taşınacak yükün ağırlığı aracın modelini belirleyen en önemli unsurlardır. Aracın özelliklerinin mesafe ve yük ile orantılı olmaması halinde eşyalar araç seyir halindeyken hatta yerleştirme esnasında bile oldukça fazla zarar görebilir.


Aracın sigortalı olması ve yol yardımcı seçeneğinin bulunması da özellikle şehirlerarası taşımacılık açısından önemli bir kriterdir. Yolculuk sırasında yaşanabilecek herhangi bir sıkıntı veya taşınan eşyaların başına bir şey gelmesi durumunda, sigorta ve yol yardımı hem firmanın hem de müşterinin işini oldukça kolaylaştırır. Ayrıca aracın iç ve dış kısmı da mutlaka eşya taşımaya uygun, korumalı bir şekilde olmalıdır. Kasanın iç kısmının genişliği, eşyaların sıkışıp birbirini çizmemesi açısından oldukça önemlidir. Şehir içi taşımacılıkta ise aracın mümkün olduğunca portatif olması, trafiği aksatmaması ve mahalle aralarına girebilmesi için gerekli bir özelliktir. Bunun içinse öncesinde mutlaka evin konumu hakkında bilgi alınıp, ona göre bir aracın devreye sokulması gerekir. Dilerseniz siz de bu kriterleri taşıyan Batıkent nakliyat firması ile çalışarak, sorunsuz ve güvenli taşınmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014