Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 2 - Bu Gün : 11 Ziyaretçi
Bu Hafta :
291 - Bu Ay : 1745 Ziyaretçi

Toplam :
117728 Ziyaretçi

ERYAMAN NAKLİYAT

Günümüzde yaşam koşulları, aylık kazanç gibi etkenler ile bazen de şehirden şehire göçler nedeni ile nakliyat çok fazla rağbet görmektedir. Ev harici ofis taşımacılığına da ihtiyaç duyan kişiler için çalışmalar yapılmaktadır. Eryaman nakliyat ile her zaman güvende ve zamanında nakliyatlar yapılmaktadır. Tecrübeli kadro ile insanların ne istediğini bilen ve taşınan her materyalin insan için öneminin farkında olan kadro ne zaman ve nasıl davrandığını bilmekte, hizmete en üst kalitede önem vermektedir. Ev aramak, bulmak ve gerekli ödemelerin yapılıp eşyaların toparlanması gerekli tüm zamanı almakta ve bazen gerçekten bıktırıcı olabilmektedir. Bu zamanlarda işini bilen ve tecrübeli nakliyat firma ve kadrolarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Nakliyat konusunda öncelikle gerekli keşifler yapılmadan Eryaman Nakliyat tarafından fiyat verilmemektedir. Keşif, fiyatlandırmanın en önemli ayağı olmaktadır. Taşınacak evin semti, bulunduğu kat, asansörün olup olmaması aynı şekilde yeni evin bulunduğu semt ve kat ve orada asansörün olup olmaması kaç parça eşyanın bulunduğu keşif ile aydınlanmakta ve bu şekilde gerekli olacak araç şekli ve personel sayısı saptanmaktadır. Ev ne kadar büyük veya eşya ne kadar fazla olur ise personel sayısı artmakta ve nakliyat arabası büyümektedir. Bu detaylar da fiyat teklifini etkilemektedir. Deneyimli ve bu işi senelerce yapan kadrolarımızın yaptığı keşif sonucunda ofise gelen bilgiler eşliğinde fiyat teklifi hazırlanmakta ve taşınacak kişiye iletilmektedir. Fiyat teklifi uygun gelmesi durumunda gün ve saat için konuşmalar başlanmaktadır. Taşınacak kişinin istemesi durumunda ambalaj ve paketleme konusunda da yardımcı olunmaktadır.

Ambalaj ve paketleme belki de en zor ve en dikkatli olunması gereken noktalardan olmaktadır. Koltuk, halı veya beyaz eşya gibi malzemelerin özen ile ambalajlanması ve zarar görmeyecek şekilde taşınması gerekmektedir. Koltuk ve benzeri eşyalar, eşyanın yapımına en uygun malzeme ile ambalajlanmakta halılar da suyla temas etse bile zarar görmeyecek şekilde paketlemesi yapılmaktadır. Eryaman Nakliyat, ambalaj işinde; koli, taşıma sepetleri, battaniye, koltuk kılıf naylonları ve hava kabarcıklı naylon kullanılmaktadır. Ambalaj yapıldıktan sonra da taşıma işinde de büyük dikkat ve özen ile davranılmaktadır.Eryaman nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014