Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 1 - Bu Gün : 3 Ziyaretçi
Bu Hafta :
283 - Bu Ay : 1737 Ziyaretçi

Toplam :
117720 Ziyaretçi

Bilkent Nakliyat


 

Eşyalarınızın bulunduğunuz konumdan yeni adresinize güvenli, hızlı ve özellikle hasarsız bir şekilde taşınmasına evden eve nakliyat denilmektedir. Bilkent Evden eve nakliyat hizmetimizde sizlere eşyalarınızın demontaj, paketleme, ambalajlama ve montajlama sunuyoruz. Evden eve taşımacılık yaparken sizlere Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen “K2″ ve “K3″ belgeleri ile güvenli bir hizmet veriyoruz. Eşyalarınız son derece modern ekipmanlarımız, geniş araç filomuz ve deneyimli ve tecrübeli ekibimiz ile birlikte eşyalarınızı  yeni adreslerine güvenle ulaştırıyor.

Eşyalarınızın taşıma işlemleri yapılırken müşterilerimizin her zaman kafasını kurcalayan soru işaretleri mümkün. Bunlardan birisi de eşyaların yeni adreslerine taşınırken yolculuk esnasında karşılaşabileceği zararlar oluyor. Bilkent Nakliyat olarak kafanızdaki tüm soru işaretlerini yok ediyoruz. Eşyalarınızı yeni adreslerine hasarsız bir şekilde ulaştırmayı başarıyoruz. Eşyalarınızı yeni adreslerine taşıma işleminden önce eşyalarınızı özenle, özel ve kaliteli ambalaj paketlerimiz ile paketliyoruz. Eşyalarınızı paketlerken personellerimiz son derece hassas ve dikkatli davranıyorlar .Eşyalarınız hassasiyet derecesine göre özel ambalajlarla paketleniyor. Paketleme işleminin ardından kolilere konuluyor. Koliye konulan eşyalarınızın içindeki boşlukları da sarsılma olmasın diye ambalajlarla kapatıyoruz. Eşyalarınız yeni adreslerine hasarsız bir şekilde taşınıyor.

Eşyalarınız taşınırken hem hasar görmesini engellemek hem de taşıma esnasında ekstra bir kolaylık sağlıyoruz. Bilkent Nakliyat olarak her zaman pratik olmak için çalışıyoruz. Paketleme esnasında da kolaylık sağlasın diye eşyalarınızı taşımadan ve paketlemeden önce bir işlem uyguluyoruz: demontaj. Parçalara ayrılabilen eşyalarınızı büyük bir dikkatle personellerimiz tarafından, yılların bize kattığı deneyim ve tecrübelerle demontaj ediyoruz. Eşyalarınız küçük parçalar halinde hem hızlı, hem hasarsız hem de güvenli bir şekilde paketleniyor ve yeni adreslerine de kolaylıkla taşınıyor. Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığında da tekrardan eski haline getiriliyor yani montajı yapılıyor. Bizlere teslim ettiğiniz şekilde sizlere teslim ediliyor.


Bilkent Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014