Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 1 - Bu Gün : 7 Ziyaretçi
Bu Hafta :
287 - Bu Ay : 1741 Ziyaretçi

Toplam :
117724 Ziyaretçi

TAŞIMACILIK KENDİNİ DE AŞTI!

 

Evinizi mi taşımak istiyorsunuz hiç korkmayın telaş stres yapmayın.  Artık taşınmak çok kolay ve pratik hale geldi. Bala nakliyat internet sitesini incelediğinizde paketlemenin bile firma tarafından yapıldığına şahit olacaksınız. Evet, yanlış duymadınız bu firma tek tık ile ulaştığınızda evinize kadar gelip eşyalarınızı özenle sarıp sarmalar uygu kutulara yerleştirir kırılmaması ve çizilmemesini eşyaların aşına bir şey gelmemesini sağlarlar. Nakliyat firmalarının kullandığı donanımlar eşyalarınızın zarar görmemesi açısından son derece önemlidir. Çalışıp kazanarak emek vererek aldığınız değerli eşyaların zarar görmesi sizi hem manevi hem de maddi olarak zarara uğratacak ve üzecektir. Ya da iş yerinizi taşırken bilgisayarınızın başına bir şey gelmesini istemezsiniz sanırım. Bu yüzde seçeceğiniz firma çok büyük yere sahiptir. Zira bilgisayarınızın taşınırken sağa sola çarpması takdirde projeleriniz önemli bilgileriniz fotoğraflarınızla vedalaşabilirsiniz.

 

Hayal kırıklığı yaşamamak ve emeklerinizin boşa gittiğine şahit olmamak için güvenilir kaliteli işini özverili yapan güler yüzlü deneyimli personellerle sürekli kendini yenileyen Bala nakliyat firması sizleri a’dan z’ ye düşünür. Eşyalarınızı özenle ve titizlikte yükler asansörlü sistemle evinize yerleştirirler. Bala nakliyat sadece ev mi taşırlar. Tabii ki de hayır. İster dükkânınızı ister büronuzu isterseniz iş yerinizi de taşıyarak hizmette sınır yoktur ilkesini benimsemişlerdir. Deneyimli çalışanların eşyalarınızı nasıl sarıp sarmaladığını gördüğünüzde verdiğiniz parayı son kuruşuna kadar helal edeceğinizden eminim. Bala nakliyat firması resmi internet sitesinden memnun kalıp başkalarına da önereceğinizden şüphem yok.

 

Bala Nakliyat

 

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014