Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 2 - Bu Gün : 2 Ziyaretçi
Bu Hafta :
236 - Bu Ay : 1645 Ziyaretçi

Toplam :
119944 Ziyaretçi

Elmadağ Nakliyat

Nakliyat yıllardan beri yapılan ve insanların eşyalarını, iş yerlerini taşıdıkları bu taşıma işlerinde hem eşyaların nakliyat aracına taşınmasını hem de evden eve veya iş yerine taşınmasını gerçekleştiren bir iş olarak yapılmaktadır. Nakliyatta en önemli nokta eşyaların zarar görmeden nakliyesi olacak adresi taşınmasıdır. Elmadağ nakliyat firması olarak nakliyat işlerimizde müşterilerimizin eşyalarını en büyük özenle nakliye etmekteyiz. Her türlü nakliye işlerini gerçekleştiren nakliye ekibimiz hızlı ve güvenilir nakliyatın tek adresi olmaktadır. İşlerimizi özenle ve güvenle yapmak müşteri memnuniyetimizi her zaman standartların üstünde tutmamıza yardımcı olmaktadır. Nakliyat her ilde ilçede köyde veya kasabada olan ailelerin evlerini iş yerlerini değiştirmesi ile oldukça fazla oranda yapılan bir iş olmaktadır. Oldukça fazla iş ikanı olan nakliyat işimizde her ile ve ilçeye adres ve köy fark etmeden dilenen yere nakliyat işleri gerçekleştirmekteyiz.

 

Yılların Deneyimi İle Nakliyat Hizmeti

Nakliyat işlerimizde önceki yıllarda insan gücü ağırlık olarak kullanmaktaydık.  İnsan gücü ile yaptığımız işlerde elbette ki ufak tefek taşıma kazaları ve eşya zedelenmeleri olmaktaydı. Lakin teknolojinin gelişmesi ile insan gücü Elmadağ nakliyat firmamızda tamamen ortadan kalkarak nakliyat asansörü ile işlerimizi daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde yapmaya başlamış ve daha çok iş almaktayız. İşlerimizi en dikkatli şekilde yaparak eşyalarınızda oluşacak olan en ufak bir çiziğin bile gerçekleşmesine izin vermemekteyiz. Müşterilerimizin eşyaları bizim için oldukça önemli ve yaptığımız işin kusursuz olmasına özen göstermekteyiz.

 

Nasıl Mı Nakliye Gerçekleştiriyoruz?

Nakliyat bilindiği üzere eşyaların oradan oraya taşınması işi olmaktadır. Bu durumda büyük yada küçük fark etmeden sağlam bir şekilde eşya taşımak hem firmamız için hem de müşterilerimiz için en önemli iş esasımız olmaktadır. Müşterimizden aldığımız iş üstüne nakliyat gününde nakliyat personelimiz eşyaları korumak için en dayanıklı malzeme ile paketlemektedir. Paketle işlemi gerçekleştikten sonra nakliye asansörü ile taşımaya geçmeden eşyalar her ihtimale karşı sigortalanmaktadır. Sigorta yapılarak eşyaların başına gelebilecek her türlü hasası firmamız karşılamaktadır. Elmadağ nakliyat olarak eşyalarınız bizim için önem arz etmektedir bunu için de sigorta zorunlu olmaktadır.  Eşyalar paketlendikten sonra eşyalar tek tek nakliye asansörümüz ile nakliye aracına yerleştirilmektedir. Nakliye aracına büyük bir özenle yerleştirilir ve sabitlenmektedir. Sabitlendikten sonra nakliyesi yapılacak adrese yola çıkar. Yolda oluşabilecek kaza trafik kazaları da sigortaya dahil olmaktadır. Müşterilerimizi yeni yerleşim alanlarına yerleştirdikten sonra eşyaların tekrar olarak taşınması yapılmaktadır. Daha sonra eşyaların hasar alıp almadığı personelimiz tarafından kontrol edilmektedir.  Hasar alan eşyaların bedelleri sigorta ile o an ödenerek müşteri mağdur edilmemektedir. En hızlı ve en güvenilir nakliyatı firmamız sizlere sunmaktadır. Keçiören nakliyat her zaman hizmetinizdedir.

 

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014