Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 2 - Bu Gün : 5 Ziyaretçi
Bu Hafta :
239 - Bu Ay : 1648 Ziyaretçi

Toplam :
119947 Ziyaretçi

SORUNSUZ TAŞINMALAR

 

Ankara’nın bilinen ilçelerinden olan Mamak ilçesinde yaşam oldukça hızlı ilerlemektedir. Tarihi açıdan oldukça zengin olan ilçe Ankara’yı ziyaret edenler mutlaka uğradığı özel bir alandır. Böyle özel bir ilçede uzun zamandır hizmet sunan Mamak nakliyat ilçeye başka il ya da ilçelerden gelecek ya da ilçeden farklı illere taşınacak kişilerin eşyalarını taşımaktadır. Yapmış olduğu işte kendisine fazlası ile güvenen nakliyat ekibini oluştururken bürük bir titizlik göstermiştir. Ekip elemanlarının her birinin farklı alanlarda becerilerinin bulunması işlerin daha hızlı şekilde devam etmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra eşya sahiplerinin ceplerinden ekstra paralarda çıkmamakta ve tüm işler ekip tarafından kısa süre de halledilmektedir.

 

Günler öncesine büyük telaşlar yaşanmasına neden olan ve bütçeleri bira yoran taşınmalar birçok kişinin istemediği halde uzun yıllar oturdukları evlerden taşınmamalarına neden olmaktadır. Çıkan tayinler, alınan yeni evler taşınmaları mecburi hale getirmektedir. Ancak bu şekilde taşınmaya karar verenler şimdilerde üzerlerindeki tüm yükü Mamak nakliyat ekibine bırakmaktadır. İşinde uzmanlaşmış olan ekip gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra anahtarları teslim alarak adreslere gelmektedir. Öncelikle ufak bir inceleme yaparak gerekli olacak ekipmanları, aracı ve ekip sayısını belirlemekte ve sonrasında hazırlıklarını yaparak işe koyulmaktadır. Müşterilerinden yalnızca özel eşyalarını almasını isteyen nakliyat geri kalan tüm işleri kendisi halletmektedir. Özenle paketlemiş olduğu eşyaları asansör sistemini kullanarak bakımları yapılmış olan kapalı kasa araçlarına taşımaktadır. Özenle araç içine yerleştirilen eşyalar seyahat sırasında hiçbir problemle karşılaştırılmadan yeni mekânlarına ulaştırılmaktadırlar.

 

Zamanımıza yakışır kalitelerde sunulan hizmetler sayesinde kısa zaman dilimleri içerisinde bir ilden başka bir ile oldukça makul fiyatlara hiçbir sıkıntı yaşanmadan taşınmalar gerçekleştirilmektedir. Bu özel hizmet sayesinde herkes arzu ettikleri illerde ve arzu ettikleri evlerde yaşama imkânı bulmaktadırlar. Uykularınızı kaçırmadan, çok fazla masraflar yapmadan hatta işlerinizden izin almanıza gerek kalmadan tek bir gün içerisinde adreslerinizi değiştirebilmektesiniz. Bunun için Mamak nakliyat iletişim numaralarını arayarak taşınmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Gerekli görüşmeleri yapmanızın ardından ekip işe koyulacak ve hemen toparlanmaları yapacaktır. Sizlere düşen kısım ise yeni evlerinizin keyfini çıkarmaktır.

 

Mamak Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014