Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 1 - Bu Gün : 58 Ziyaretçi
Bu Hafta :
234 - Bu Ay : 1643 Ziyaretçi

Toplam :
119942 Ziyaretçi

NAKLİYAT SEÇİMİNDE KARŞILAŞTIRMA YAPIN

 

Ankara'nın nezih yerlerinden biri olan ve adını da en çok banliyo istasyonuyla duyduğunuz bir semttir cebeci. Mamak, Çankaya ve Altındağ gibi ilçelerin kesişim noktasında yer aldığı için insanların en çok tercih ettiği semtler arasında bulunur. Ulaşım yönünden herhangi bir sıkıntı çekilmediği için Cebeci nakliyat bu güzel semtte kurulmuş bir firmadır.

 

Ülkemizde şehirlerarası ve evden eve nakliyat hizmetleri hızla büyümekte ve gelişmektedir. Bu gelişmeler karşısında insanlar işinde profesyonel olmuş nakliyat firmalarını tercih etmektedir. Cebeci nakliyat müşterilerine taşımacılıkta kullanılan en son teknoloji ile en iyi şekilde hizmet vermektedir. Kadrosunda bulunan personelimiz taşımacılık konusunda eğitim almış, müşteri ilişkileri konusunda uzmanlaşmış ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır. Nakliyat konusunda kendimizi sürekli yenilediğimiz için modern araçlar ve gereçlerimizle evinizi, ofisinizi ya da taşınabilecek her şeyi en iyi şekilde istediğiniz yerlere taşımaktayız. Müşterilerimiz daha çok eşyasını nasıl taşıtacağından ziyade, eşyasına herhangi bir zarar gelmesinden endişe etmektedir. Firmamız ise bu tür sorunları tamamen ortadan kaldırmıştır. Nakliyatta stratejimiz taşınacak olan değerli eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde istediğiniz yere teslim etmektir. Çalışma stilimiz ise ekiplerimiz evinize ya da ofisinize gelerek eşyaların nasıl taşınması gerektiğini ve taşınma sırasında herhangi bir aksilik olmaması için hangi ekipmanların kullanılacağını tespit etmektedirler. Hazırlanan taşıma planı doğrultusunda ambalajlama işlemleri uzman personelimiz tarafından yapılarak taşımaya hazır hale getirilmektedir. Kaba eşyalarınız ise montaj özelliklerine göre birbirinden sökülüp küçük parçalara ayrılır ve taşınan yerde tekrar eski haline getirilir. Eşyalarınızı taşıyacak olan aracımıza ise kaba eşyalar ve değerli eşyalar olmak üzere ayrı ayrı titizlikle yerleştirilir. Bu şekilde planlı bir çalışma yaparak eşyalarınızı güvence altına almış oluyoruz. Yeriniz ister girişte olsun isterseniz çok katlı bir apartman olsun bünyemizde bulunan ekipmanlar sayesinde hızlı ve pratik şekilde eşyalarınızı taşımaktayız.

 

Bugüne kadar taşımacılıkta verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmet müşterilerimiz tarafından takdir edilmiştir. Bu durum bizleri işimize daha da bağımlı hale getirmektedir. Cebeci nakliyat olarak önce müşteri memnuniyetini esas aldığımız için 7/24 hizmet sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin nakliyat işlemlerini yerine getirmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Cebeci Nakliyat

 

 

 

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014