Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 1 - Bu Gün : 8 Ziyaretçi
Bu Hafta :
242 - Bu Ay : 1651 Ziyaretçi

Toplam :
119950 Ziyaretçi

NAKLİYAT FİRMAMIZIN SAĞLADIĞI HİZMETLER


Kaliteli bir hizmet sunan firmamızda evden eve nakliyat dışında ofis taşımacılığı, kurumsal taşımacılık, fabrika taşımacılığı bulunmaktadır. Yapılacak bu hizmetlerde son derece modern teknikler kullanılmaktadır. Aynı zamanda firmamızın ekipleri son derece profesyonel bir anlayışa sahiptir. Esat nakliyat firmamız ile irtibata geçilmesi durumunda öncelikle eşya durumu hakkında bilgi alınmaktadır. Bununla birlikte olarak yapılacak işlemler anlatılmaktadır. Eşyanın çokluğuna göre araç seçimi sağlanmaktadır.


Sadece eşya taşıma işlemleri değil, aynı zamanda paketleme, sıralama işlemleri de uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Paketleme yapılırken öncelikle eşyalar farklı kategorilere göre ayrılmaktadır. Kırılabilme ihtimali olan eşyaların paketlenmesinde öncelikle streç film kullanılmaktadır. Daha sonrasında yumuşak malzemeler ile köşeleri sağlama alınmaktadır. Böylece taşınması sırasında herhangi bir yerinden kırılma ihtimali en aza indirilmektedir. Diğer paketlemelerin ise naylon ambalajlar ile koruma altına alınmaktadır. Kolilemelerde ise eşyaların durumuna göre ayrıma gidilmektedir. Esat nakliyat ile Gerek eşya taşımasında gerek araç içinde taşınmasında yaşanabilecek hasarların oluşması durumunda sigorta hizmetleri de verilmektedir. Firmamız ile taşınan ürünlerin zarar görmesi ise mümkün değildir. Yüksek katlı yerlerden yapılacak taşıma işlemlerinde ise asansörlü hizmette sağlanmaktadır. Firmamızın sahip olduğu asansörlü mekanizmalar ile çok daha kolay ve güvenilir olmasının yanı sıra, aynı zamanda zamandan da tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Kullanılmasında herhangi bir tereddüt yaşanması da söz konusu değildir. Zamanında bakımları yapılmasından dolayı son derece sağlam ve arızasız bir işlem ile taşınma işlemi yapılmaktadır. Ayrıca her türlü ürünün taşınması da mümkün olmaktadır. Belli bir ağırlığın üstünde taşınma işlemine izin vermemesinden dolayı yıkılma ihtimali de ortadan kalkmaktadır.


Paketleme işlemlerinden sonra araca taşınması da önemli bir husustur. Taşıma işlemi yapılan alanın dar olması durumunda ise transfer işlemi yapılmaktadır. Bu gibi durumlarda öncelikle eşyalar firmamız tarafından tedarik edilen küçük kamyona yüklenmektedir. Daha sonrasında uzun araca aktarması uygun alanda yapılmaktadır. Bunun yanı sıra beyaz eşya sökme, elektrik işlemleri, onarım gibi işçilik gerektiren hususlarda Esat nakliyat firmamızın çalışanları tarafından yapılabilmektedir. Hem fiziksel anlamda hem de psikolojik anlamda rahat bir taşınma gerçekleştirmek istenmesi durumunda firmamızın tercih edilmesi yeterlidir. İş sonunda memnun kalınacağının da garantisi şimdiden verilmektedir.

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014