Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 2 - Bu Gün : 8 Ziyaretçi
Bu Hafta :
288 - Bu Ay : 1742 Ziyaretçi

Toplam :
117725 Ziyaretçi

HER YERE, EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ İLE TAŞIMACILIK


Hayatın ne zaman ne getireceği, rüzgârın nereden eseceği belli olmamaktadır. Bir kişi, bir eş, bir iş veya bir çocuk hayatımızı baştan aşağı değiştirebilmektedir. Uzun yıllar ev sahipliği yaptığınız evlerden, iş yerlerinden ve benzeri yerlerden veya kısa sürede ani değişimler ile terk etmek durumunda kalarak farklı alanlara taşınma işlemi gün yüzüne çıkabilmektedir. Bu durumda en çok dikkat edilmesi gereken ve siz müşterilerimizin en hassas olduğu bölüm, eşyalarınızın zarar görmemesi olmaktadır. Bu durumu bilerek kendi eşyalarımızı taşır gibi son derece hassas ve teknik taşıma işlemleri ile Çankaya nakliyat olarak özenle taşınmaktadır. Ne kadar uzak mesafede olursa olsun istediğiniz zaman istediğiniz taşıma imkânları ile size hizmetlerimizi sunmaktan memnun olmaktayız.


Müşteri memnuniyetini en önemli prensip olarak kabul etmekte, uzman ve tecrübeli ekiplerimiz ile güler yüzlü hizmetler sunulmaktadır. Taşınacağınız zaman irtibat numaralarımız ile iletişime geçerek asansörlü veya asansörsüz taşımacılık için size uygun olarak bilgi verilmesini ve Çankaya nakliyat ile gerekli adres bilgileri alış verişinde bulunmanız gerekmektedir. Memnun edilmek ve pişman olmamak için en önemli tercih, kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarda ve garanti kapsamında gerçekleştirmeniz olmaktadır. Değerli müşterilerimizin hiçbir şekilde mağdur olmaması ve aksine memnuniyet oranının üst noktalarda seyretmesi için taşıma hizmetleri itina ile yapılmaktadır.


Nakliye firmasını tercih etmeniz ve bu doğrultuda asansörlü veya asansörsüz taşıma hizmetlerine karar verilmesi ile uzman personellerimiz tarafından belirtilen gün ve saatte taşıma işlemlerine başlatılmaktadır. Bunun için ise Çankaya nakliyat firması, eşyalarınıza zarar gelmemesi için bizzat ekipler tarafından tek tek eşyaları paketlemektedir. Paketleme işleminin ardından taşıma işlemine geçilmektedir. Paketleme işlemlerinin ekipler tarafından yapılmasının sebebi ise eşyaların kırılma veya benzer durumlar ile karşılaşılmaması ve herhangi bir zarar olması halinde sigorta kapsamında tutulmaktadır. Herhangi bir zarara uğramaması için en küçük bir hataya dâhil ihtimal verilmemektedir; ancak olması halinde tüm zarar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Müşterilerimizin hiçbir şekilde mağdur olmasına imkân tanınmamaktadır. Müşteri memnuniyetine önem verilmekte ve hizmetler bu doğrultuda gerçekleştirilmektedir.

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014