Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 2 - Bu Gün : 4 Ziyaretçi
Bu Hafta :
238 - Bu Ay : 1647 Ziyaretçi

Toplam :
119946 Ziyaretçi

ORAN NAKLİYAT

 

Nakliyat sektörüne yıllarını vermiş olan Oran Nakliyat bu süre içerisinde nakliye işinde ciddi tecrübe sahibi olmuştur. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz bu tecrübeyi teknolojik araçlar ile birleştirerek siz müşterilerimize daha hızlı ve daha kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. Ev ya da iş yeri gibi her türden taşıma işleriniz için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman olan ekibimiz taşıma işlemini gerçekleştirmeden önce sizlere ekspertiz hizmeti de sağlamaktadır. Taşınacak eşya önceden görülmektedir. Bu sayede eşyanın paketlenmesi ve taşınması için gerekli olan her tür malzeme ve aracı taşıma gününde hazırda bulundurarak olası bir aksilik de engellenmiş olmaktadır. Bu da daha kaliteli bir hizmetin yanı sıra hızlı çalışmayı da beraberinde getirmektedir.

 

Nakliye hizmetleri esnasında yüksek katlara da rahatlık ile taşıma yapabilmek adına asansörlü taşımacılık hizmeti de vermekte olan Oran nakliyat eşyaların paketlenme işleminde de tüm hijyen kurallarına özen göstererek hassasiyet ile yapılmaktadır. Uygun olan mobilyalar demonte şekli ile paket edilerek taşınmakta iken koltuk kanepe gibi kumaş ürünlerin streçler ile dikkatlice paketlenerek taşıma esnasında herhangi bir şeklide zarar görmemesi için gerekli tedbirler en üst düzeyde alınmaktadır. Nakliye işi oldukça zahmetli bir iş olmak ile birlikte bu iş doğru firma ile çalışıldığı zaman oldukça kolaylaşacaktır. Nakliye işinin bitiminden sonra kötü sürprizler ile karşılaşmak istemiyor iseniz siz de işinin uzmanı kaliteli bir ekip ile çalışmalısınız. Sigortalı taşımacılık hizmetlerimizden de yararlanabilir ve eşyalarınızı garanti altına alabilirsiniz.

 

Oran nakliyat olarak nasıl çalışmasını bilen müşterisine karşı saygılı ve de güler yüzlü bir ekip ile çalışmanın haklı gurunu yaşıyoruz. Yıllardır deneyimlediğimiz iş tecrübesi ile sıfır hata ile sonuçlanan işler yapmaktan da mutluluk duymaktayız. Gelin siz de bu tecrübelerden yararlanın ve nakliye işinizin için de eziyet olmaktan çıksın. Dilerseniz de iş bitiminde personelimiz paketlerin açılmasını sağlayarak evin kaba düzenini de gerçekleştirebilmektedir. İşte bu ve daha fazlasını sizlere sunan Oran nakliyat kaliteyi ve güvenilir hizmeti sizlere piyasaya göre en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

 

Oran Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014