Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 2 - Bu Gün : 2 Ziyaretçi
Bu Hafta :
236 - Bu Ay : 1645 Ziyaretçi

Toplam :
119944 Ziyaretçi

TAŞIMAK VE MEMNUN ETMEK BİZİM İŞİMİZ


Günümüzde taşımacılık işi profesyonel olma yolunda ciddi adımlar atmaktadır. Firma olarak amaç mutlu ve memnun müşteri eşittir kalifiye eleman ve profesyonel hizmet anlayışı hızla bu sektörde kendini göstermektedir. Dikmen nakliyat olarak müşteri memnuniyetini ne kadar üst seviyede tutarsak o kadar getirisi yüksek olacağından birinci hedefimiz bu yöndedir. Bu sektörde tavsiye edilme davranışı oldukça yüksek olması sebebiyle siz eğer bir müşteriyi memnun ederseniz bu size beş müşteri olarak geri dönecektir. Firma olarak profesyonel kadromuz olması bu işi de iyi yapacağımızın bilincinde olmamız ilerlememiz konusunda hep bize bir merdiven olmuştur.


Taşınmaya karar verdikten sonra bizden alacağınız randevu tarihine göre planı biz yapıyoruz. Yani sizin şu an ki ev durumunuz ile taşınacağınız yerdeki ev durumu önemlidir. Dikmen nakliyat tüm bu soruların cevabını sizden aldıktan sonra size daha iyi hizmetin nasıl verileceğine dair strateji geliştirmektedir. Örneğin 3+1 bir eviniz varsa ve diğer taşınacak olduğunuz evinizde 3+1 ise bu durumda personel sayısını daha yüksek tutarak işin daha çabuk bitmesi yönünde bir hazırlığımız mutlaka olacaktır. Ya da bir ofis taşıma işi yapılırken ne tür bir ofis ne tür eşyalar var bunu bilerek bu işin içine girersek firma olarak size mahcup olmayız. Bu gibi stratejileri değerlendirmek firma olarak asıl kuralımızdır.


Evden eve taşımanın yoğun olarak firmalar tarafından yapılması aslında hiç önemli değildir. asıl olan bu işi kaliteli bir şekilde yapmak önemlidir. Dikmen nakliyat eşyalarınıza herhangi bir hasar vermemek adına gösterdiği çaba firmanın sizin gözünüzde yeri bir kat daha arttıracaktır. Eşyalarınız sizler için ciddi anlamda önemlidir. Ne şartlarda alındığı bilinmez maddi değil manevi açıdan oldukça büyük önemi vardır. Bu maneviyata herhangi bir zarar vermemek de bizim asli görevlerimizin başında gelir. Taşınacağınız gün evinize ya da ofisinize gelerek tüm eşyalarınızı paketleme yaparak işe başlarız. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın hasar görmemesi için havalı naylon ve kalın kumaşlarla sararız. Bu gibi ince detaylarımızın olması güveninizi kazanma hususunda bir hayli önemlidir. Her türlü taşıma işinde profesyonel oluşumuz bizim gücümüzü her geçen daha da arttırmaktadır.

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014