Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 1 - Bu Gün : 57 Ziyaretçi
Bu Hafta :
233 - Bu Ay : 1642 Ziyaretçi

Toplam :
119941 Ziyaretçi

KEÇİÖREN NAKLİYAT

 

Müşterilerine en uygun avantajları getiren ve tüm ihtiyaçlarını sağlamak için kendini her zaman geliştiren önemli bir nakliye firmasıdır. İlke memnuniyet ve kalite olunca her zaman birinci sırada yer alan Keçiören nakliyat eşyalarınızın zarar görmeden adrese taşınması için büyük bür titizlikle çalışır. Nakliye hizmetinde daima en iyiyi hedefleyen firma, gerek evden eve, gerek özel taşınacılık konusunda, deneyimli eleman ve son sistem araçlarla hizmet verir. Taşımacılıkta titiz olduğu için ilk görüşmede eşya tespiti, gerekli araç, sigorta, taşıma seçenekleri en ince detayına kadar konuşulur. Anlaşma sağlandıktan sonra taşınmadan nir gün önce gerekli hazırlıklar yapılarak, ertesi gün tam teşekküllü olarak yanınıza gelirler. Kısa sürede, eşyalarınız paketlenir, kamyona taşınır ve yeni adrese doğru yola çıkar. Yeni evinize de büyük bir titizlikle, sizin istediğiniz odalara yerleştirilir. Ayrıca montaj ve de-montaj hizmetleri için tecrübeli elemanlara sahiptir.

 

Taşımacılıkta bütün zorlukları düşünen firma, her taşımacılık hizmeti için ayrı ayrı önem gösterir. Ofis, banka taşımacılığı, evden eve nakliyat, özel taşımacılık, eşya depolama ve asansörlü nakliyat konusunda tam donanımlı ve son sistem araçlarla hizmet veren Keçiören nakliyat, uygun fiyat ve kaliteli hizmette devrim yaratıyor. Taşımacılığın kişiler için meşakkatli, yorucu, masraflı olduğunu bilen ve bunun için her türlü kolaylığı sağlayan firma, sizin için nakliye hizmetinin en iyisini sunuyor. Zor olan her şeyi kolaylaştırıp, masrafları düşürüp, eşya zararlarını kaldırıyor. Ayrıca taşınacak eşyalarınıza yapılan sigorta ile tamamen korumaya alıyor.

 

Kaliteli nakliyede devrimin tek adresi olarak, şimdiye kadar hizmet verdiği tüm müşterilerinden olumlu eleştiriler alan firma, hızlı hizmette de harika. Verdiği sözleri tutan ve memnuniyetinizi maksimum seviyelerin üzerine çıkarmak için ellerinden gelenin en iyisini yapan Keçiören nakliyat çalışanları, eşya paketleme konusunda da taşımada olduğu kadar dikkatli, titiz ve tecrübelidir. Geçmişte taşınma konusunda yaşadığınız tüm olumsuz deneyimleri unutun ve eşyalarınızı deneyimli ellere bırakıp sadece izleyin. Günün sonunda, huzurlu, maddi ve manevi hasar almamış, üstelik hiç yorulmamış olacaksınız. Eşyalarınızı riske atmadan, uygun fiyatlara, deneyimli bir kadroya teslim edin ve aynı şekilde geri alın. Sorunsuz bir nakliye hizmetinin en doğru adresi burasıdır. 

 

(0312) 381 08 08

(0537) 955 47 42

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014