Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 1 - Bu Gün : 56 Ziyaretçi
Bu Hafta :
232 - Bu Ay : 1641 Ziyaretçi

Toplam :
119940 Ziyaretçi

                                    BİZLER HEP YANINIZDAYIZ

 

Hizmet vermiş olduğumuz sektörde çok uzun yıllar daha çizgimizi bozmadan çalışmalarımıza devam etmeyi arzulamaktayız.  Vizyonumuz nakliyat sektöründe lider bir firma olmaktır. Müşteri memnuniyetine önem veren ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun şekilde çalışmalarını şekillendiren Balgat nakliyat olarak ülkenin her noktasına hizmet sunmaktayız. Gerekli hazırlıkların yapılması için verilen adreslere ulaşan ekip eşyaların analizlerini yapmakta ve kullanılacak ekipmanların oranlarını belirlemektedir. Tercih edilmekte olan ekipmanlar birinci sınıf kalitelere sahip her biri tek kullanımlık özellikleri ile taşınmaların kendisine özel ürünlerdir. Eşyaların zarar görmemesi adına doğru ambalajlamanın öneminin farkında olan ekibimiz bunun için oldukça dikkatli hareket etmektedir. Önceliği daha hassas olan eşyaların toparlanmasına vererek zarar görmeden ortadan kalkmalarını sağlamaktadır.

 

Nakliyat sektörü için temel olan güvendir. Eşya sahiplerinin maddi ve manevi değerlere sahip olan tüm eşyalarını gözleri kapalı teslim edebilmeleri için nakliyat firmasına güvenmeleri gerekmektedir. Güveni müşterilerine yansıtmak isteyen firmalar ise bunu yapmış oldukları kaliteli işler ile göstermektedirler. Mağduriyet yaşatmadan, hızlı şekilde müşterilerinin isteklerini de göz önünde bulundurarak çalışan nakliyat firmaları almış oldukları memnuniyetler karşısında sektörde çok uzun yıllar daha varlıklarını devam ettireceklerdir. Bizler Balgat nakliyat olarak tüm ayrıntılara dikkat etmekte olup, kendimizle yarışarak hep daha iyi olmak adına yenilenmekte ve gelişmekteyiz.  Eşyaların nakliyatında kullanmakta olduğumuz araçlar yeni model araçlar olmaktadır. Her daim bakımları yapılmakta olan araçlarımız kapalı kasa olup bu sayede olumsuz hava koşullarına karşı gerekli önlemlerde alınmış olmaktadır.

 

Telefonla bizlere ulaşmakta olan müşterilerimizle gerekli görüşmeleri yapmaktayız.  Tüm bilgileri aldıktan sonra sigorta poliçesinin hazırlanması için ekspertiz adreslere ulaşmaktadır. Hazırlanan poliçeyi kontrol eden müşterilerimiz istedikleri değişiklikleri belirtmekte ve poliçe bu doğrultuda düzeltilmektedir.  Bu özel hizmet sayesinde müşteriler ile biz Balgat nakliyat arasında istenilmeyen durumların yaşanılması engellendiği gibi müşterilerimizde maddi zararlarla karşılaşmamaktadırlar. Bu özel hizmet gibi özel olan ve işleri hızlandıran asansör sistemi de daha önceleri yaşanan ve müşterileri ile firmalar arasında büyük sıkıntılara neden olan durumları ortadan kaldırmaktadır. Ekibin daha az yorulmasını ve taşınmaların daha hızlı şekilde yapılmasını sağlayan sistem şimdilerde bir nakliyattan beklenilen en özel hizmet olmaktadır.

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014