Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 2 - Bu Gün : 3 Ziyaretçi
Bu Hafta :
237 - Bu Ay : 1646 Ziyaretçi

Toplam :
119945 Ziyaretçi

                                    EŞYALARINIZ BİZE EMANET


Ofis taşıma, büro taşıma, fuar taşıma, ev taşıma, yazlık taşıma, şirket taşıma kısacası tüm taşınmalar zordur. Maddi ve manevi olarak biraz sıkıntılı bir süreçten geçecek olan kişilerin en büyük arzusu sıfır hasarla kısa sürede yeni mekânlarında günlük yaşamlarına devam etmektir. Bunun için uzun süredir çalışan Emek nakliyat olarak bizler müşterilerimizin kalitelerine yakışır kalitelerde hizmetler sunmaktayız. Her taşınmanın öncelikli olarak planını çıkartmayız. Sonrasında hazırladığımız plan doğrultusunda gerekli olan ekip ve ekipmanlar ile işe başlamaktayız. Kullandığımız darbelere karşı dayanıklı olan kolileri belirli ağırlıklara göre hazırlamaktayız. Sonrasında hem dikkat edilmesi hem de yeni mekânlarda doğru odalara götürülmesi adına üzerlerine gerekli notları yapıştırmaktayız.


Çalışmalarımızda daha fazla neler yapabilir, müşterilerimizin üzerinden daha hangi yükleri alarak onların hem zaman kaybetmemelerini hem de ceplerinden ekstra paralar çıkmaması adına yapılabilecekleri belirlemekteyiz. Ekimizde yer alan mobilyacı elemanlarımız sökülmesi gerekli olan eşyaların tümü ile ilgilenmektedir. Olması gerektiği şekilde eşyaları söken ve ambalajlayan ekip yeni yerlerinde eşyaların her birinin kurulum ve montajlarını da gerçekleştirmektedir. Beyaz eşyalar, yatak ve bazalar, koltuk takımları, çekyatlar, masa ve sandalyeler en kaliteli kalın havalı naylonlar ile muhafaza edilmektedir. Bu özel naylonlar eşyaları maksimum seviyelerde korumakta ve eşyalarda en ufak çizik dahi meydana gelmemektedir. Özenle toparlamış olduğumuz tüm büyük ve küçük ebatlı eşyaları Emek nakliyat olarak teknoloji harikası olan asansör sistemi ile taşımaktayız.


Kullandığımız asansör sistemi, hem ekibimizin daha az yorulmasını sağlamakta, hem eşyaların taşınmasında geçen zamanı oldukça kısaltmakta hem de daha önceleri bina içlerinde yaşanan tartışmalara da son vermektedir. Şimdilerde tüm eşya sahipleri nakliye firması seçerken bu konuda kendisini geliştirmiş olan, teknolojiden faydalanan nakliye firmalarını tercih etmektedirler. Kendilerini geliştirmeyen her daim yerinde sayan ve hizmetlerine eski sistem devam eden firmalar ne yazık ki isimlerini sektörden yavaş yavaş sildirmektedirler. Oysaki Emek nakliyat olarak bizler yılların tecrübesi ve deneyimi ile mesafelere meydan okumaktayız. Evden eve, ilden ile istediğiniz her an güler yüzlü, çalışkan ekibimiz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014