Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 2 - Bu Gün : 6 Ziyaretçi
Bu Hafta :
240 - Bu Ay : 1649 Ziyaretçi

Toplam :
119948 Ziyaretçi


BEYPAZARI NAKLİYAT


Nakliye; evden eve nakliye veya ofis-iş yeri nakliye olarak değişiklik gösterebilir. Beypazarı nakliyat firmamız Beypazarı başta olmak üzere Ankara merkez ve diğer Ankara ilçeleri olmak üzere Türkiye’nin diğer tüm il ve ilçelerine nakliye hizmeti vermektedir. Kurulduğu günden bugüne öncelikli olarak müşteri memnuniyetini baz alan firmamızda günün gelişmelerini takip eden ve ihtiyaçlara daha hızlı cevap vermeye yönelik her türlü yenilikçi fikir uygulamaya geçirilmektedir. Bu sayede, vermiş olduğumuz nakliye hizmeti daha hızlı, daha güvenli ve daha tercih edilebilir duruma gelmiştir.


İşinde profesyonel olan ekip personellerimiz gereksinimlerinizi önceden belirler, siz kahvenizi yudumlarken onlar tüm nakliye işlemleri ile tek tek ilgilenirler. Beypazarı nakliyat aracılığı ile evinize gelen uzmanlarımız tüm eşyaları titizlikle ayırarak paketleme işlemini tamamlarlar. Mobilyalar ve beyaz eşyalar hasar görmeyecek şekilde itina ile karton ve köpükle sarılır. Ardından eşyanın miktarına göre çağırılan araca yükleme işlemi yapılır. Bu esnada klasik üst üste istif etme problemi asla yaşanmaz. Eşyalarınız düzenli bir şekilde kamyon ya da kamyonete yüklenir ve taşınılan adrese götürülür. Burada yeni eve getirilen mobilya ve diğer eşyalar istediğiniz dizayna göre yerlerine yerleştirilir ve paketler de istek doğrultusunda açılarak yerleştirilir. Gardırop, baza, çekyat gibi montaj gerektiren eşyalar için ayrıca montaj elemanı çağırmanıza gerek yoktur. Bunlar için özel yetişmiş personelimiz size her konuda destek sağlayacaktır.

İstek dâhilinde eşyalarınız sigortalanır ve her türlü kaza, kırılma, çizilme ve hasara karşı önlem alınır. Bu sayede beklenmedik olaylar karşısında üzülmezsiniz. Beypazarı nakliyat ihtiyaç doğrultusunda asansörlü araçlar ile nakliye işlemini sağladığı için yüksek katlardaki adreslere ulaşım son derece kolay olmaktadır. Üstelik merdiven boşluklarında alan darlığı sebebi ile yaşanan sürtünme ve mobilyalarda oluşma ihtimali yüksek çizikler asla söz konusu olmaz. Siz de eşyalarınızı aynen ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. İş yeri nakliyesi konusunda da uzman olan firmamız şirket mobilyaları konusunda da son derece titizlikle operasyon gerçekleşmektedir. Üstelik büyük şirketlerin uzun, oyalayıcı ve yorucu nakliye işlemleri de sorunsuz biçimde ve en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır. Bu sayede iş kaybınız en az seviyeye düşer ve personelleriniz ile siz yeni adresinizde işlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014