Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 1 - Bu Gün : 56 Ziyaretçi
Bu Hafta :
232 - Bu Ay : 1641 Ziyaretçi

Toplam :
119940 Ziyaretçi

KEÇİÖREN NAKLİYAT

 

Keçiören ilçesi Ankara’nın metropol ilçelerinden bir tanesidir. Ankara’nın 1 milyonu aşkın nüfusuna sahip olan bir ilçedir. Oldukça büyük olan Keçiören ilçesin de, firmamız hızlı ve güvenilir nakliyat hizmeti sunmaktadır. Firmamız Keçiören’de nakliyat  hizmetini, Keçiören’in her noktasından istenilen yere büyük biz özen ile gerçekleştirmektedir.

 

Firmamız taşıma işlemleri için alanın da uzman bir kadro ile çalışmaktadır. Piyasada ki uzun süreli tecrübemizden dolayı, her yere özel olarak en uygun taşımacılık işlemini uygulamaktayız. Keçiören’de nakliyat işlemleriniz için seçebileceğiniz en uygun ve güvenilir hizmeti sunmaktayız. Sizlerin evinize, eşyalarınıza verdiğiniz değerin farkında olarak taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Firmamız taşıma öncesin de, taşıma sırasında ve yerleştirme esasında her türlü önlemi alarak, gerekli hassasiyeti göstererek hareket etmektedir. Firma olarak taşıma işlemlerini kısımlara ayırarak hareket etmekteyiz. Taşıma işlemini her aşamasın da gerekli alt yapı ve bilgiye sahip kişiler hizmet sunmaktadır. Taşınmaya karar verdikten sonra artık nasıl olacak, nasıl yerleşeceğim gibi düşünceler artık sizi yormasın. Firma olarak sizi tüm bu sorunlardan ve sorulardan kurtaracak hizmeti sunmaktayız. Siz sadece eşyaların nereden nereye taşınılacağını söyleyin ve gerisini firmamızın deneyimine ve tecrübeli elemanlarına bırakım.

 

Taşıma işlemini gerçekleştirme için Keçiören Nakliyat firmamız, taşımaya direk başlamadan önce detaylı bir plan yapmaktadır. Alanında uzman bir ekspertiz tarafından tüm eşyalar incelenerek, gerekli önlemler alınacak şekilde hareket edilmektedir. Taşıma işlemini için gerekli araç seçimi yapılmaktadır. Eşyaların en uygun şekilde taşınacağı ve eşyaların boyutlarına en uygun olan araç, eşyalarınızın taşınmasın da kullanılmaktadır. Gerekli plan yapıldıktan sonra eşyalar sınıflandırılarak paketlemeleri yapılır. Ambalajlama işlemi için en son teknoloji ile üretilmiş olan ve kırılma, hasara karşı direnç gösteren ambalaj maddelerini tercih etmekteyiz. Bu sayede eşyaların başına gelebilecek hasarları en aza indirmeyi sağlıyoruz. Eşyaların sökülmesini de  alanında uzman kişi yaparak, eşyalara hasar gelmesi engellenmektedir. Eşyalar araca yerleştirildikten sonra, önceden planlanan en kısa ve en uygun güzergahta eşyaların taşınması gerçekleştirilir. Eşyalar yeni yerine götürüldüklerin de aynı hassasiyet ve özen ile alanında uzman kişiler tarafından yerleştirilir ve tüm kontrolleri gerçekleştirilir.

 

Keçiören’de Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014