Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 1 - Bu Gün : 1 Ziyaretçi
Bu Hafta :
235 - Bu Ay : 1644 Ziyaretçi

Toplam :
119943 Ziyaretçi

Çayyolu Nakliyat

Nakliyat hizmeti uzmanlık isteyen bir konudur. Bundan dolayı alanında uzman firmalardan destek almanız stressiz bir taşınma dönemi geçirmenize olanak sunar. Firmamız nakliyat konusunda uzman kadrosu ile size yardımcı olur. Geçmişten gelen tecrübe ve birikim ile en iyi hizmeti almanızı sağlar. Firmamız taşıma işlemin başlamadan önce eşyalarınızı inceleyerek taşıma yöntemini belirler. Kırılacak olan eşyalar belirlenir ve özel olarak paketlenir. Çayyolu nakliyat olarak dikkat ettiğimiz konulardan biri de budur. Hiçbir eşyanıza zarar vermeden profesyonel taşıma hizmeti sunulur. Eşyalarınızın paketlenmesinde özel ürünler kullanılır. Aynı zamanda uzman personel tarafından taşıma sırasında hasar görmemeleri için dikkatli davranılır. Bundan dolayı firmamıza güvenebilir ve hizmet alabilirsiniz.

 

Profesyonel Taşıma Yöntemleri İle Eviniz Taşınır

Keçiören nakliyat olarak en iyi hizmeti almanızı sağlıyor ve sizi yormadan eşyalarınızı yeni adresinize taşıyoruz. Bulunduğunuz kat yüksek ise ve eşyalarınız merdivenden zor inecek ise bunun için özel taşıma yöntemleri kullanılır. Dışarıdan özel bir asansör sistemi kurulur. Bu sayede eşyalarınız aşağıya güvenilir bir şekilde indirilir. Herhangi bir sorun olmadan nakliye araçlarına da yüklenmesi yapılır. Bu hizmet uzman personel tarafından kontrol edilerek yürütülür. Nakliye araçlarımız da temiz ve bakımlıdır. Firmamız ayrıca sigortalı taşıma hizmeti ile de size destek sunar. Taşınma sırasında eşyalarınıza herhangi bir sorun geldiğinde ilgili sigorta teminatından hasarınız karşılanır. Tüm bu hizmetler kurumsal ilkelere bağlı olarak verilir. Bundan dolayı hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olur. Çayyolu nakliyat olarak sektör içerisinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alarak hizmetlerimizi yürütüyoruz.

 

Taşınma Hizmeti Uzmanlık İster

Yeni adresinize güvenilir bir şekilde geçebilmeniz sizin huzurunuz açısından önem taşır. Bundan dolayı hiçbir sorun çıkarmadan tüm istekleriniz yerine getirilerek taşınma işlemi sonuçlandırılır. Ayrıca perde ve avize sökümü konusunda da firmamızdan destek alabilirsiniz. Bünyemizde yer alan montaj elamanları size bu konuda yardımcı olacaktır. Beyaz eşyalarınız yeni adresinizde montaj yapılarak çalışır bir şekilde size teslim edilir. Ayrıca yatak odası ve oturma grupları da montajlanarak yeni adresinizde düzen kurmanıza yardımcı olunur. Çayyolu nakliyat firması olarak bu hizmetlerden ekonomik fiyat politikası talep edilmektedir. Firmamız ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Kampanyalı taşıma hizmetlerimizden de yararlanmak isterseniz iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sigortalı taşımacılık hizmetlerinden yararlanarak da kendinizi garanti altına alabilirsiniz. Ev taşıma uzmanlık isteyen bir konudur. Bu uzmanlık içeriği de firmamızda yer almaktadır.

 

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014