Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 1 - Bu Gün : 56 Ziyaretçi
Bu Hafta :
232 - Bu Ay : 1641 Ziyaretçi

Toplam :
119940 Ziyaretçi

NAKLİYAT BİZİM İŞİMİZ

 

Ankara herkes tarafından merak edilen, hayatta bir kez olsun ziyaret edilmek istenilen özel bir ilimizdir. Tayin isteyen memurlar, özel sektörde iş arayanlar listelerinde ilk olarak sıraya bu özel ili yazmaktadırlar. Keçiören ilçesi Ankara’nın metropol ilçelerindendir. Oldukça fazla nüfusa sahip olan ilçe Türkiye’nin ikinci büyük ilçesi özelliğine sahiptir. Bu özel ilçede hizmet sunan Keçiören evden eve nakliyat tüm Ankara’ya hizmet sunmaktadır.  Yeniliklere ayak uyduran, müşterilerinin isteklerine cevap verebilmek için özenle çalışan nakliyat kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemektedir. Kendisini tercih eden müşterilerinin tüm eşyalarını maksimum korumalar sunan kaliteli malzemeler ile paketleyen nakliyat bu sayede müşterilerini en ufak bir çizikle dahi karşılaşmadan hizmetler sunmaktadır.

 

Tüm işlerde başarılı olmak için öncelikle gerekli planın yapılması gerekmektedir. Hem zamanı en iyi şekilde değerlendirebilmek hem de sorun yaşamadan iyi sonuçlar elde edebilmek için yapılacak işlerin planlanması gerekmektedir. Hizmet vermeye başlamış olduğu günden bu güne çalışmalarını planlayan Keçiören evden eve nakliyat kısa sürelerde kaliteli hizmetlere imza atmaktadır. Nakliyat bünyesinde bulunan ekip işinde en iyilerden olup, eşyalara zarar vermeden en doğru şekilde nasıl taşınabileceklerinin bilincindedirler. Çalışmalarında teknolojiden faydalanmakta olan nakliyat ekibi bu özel ürünler sayesinde hem kendilerine düşen yükü hafifletmekte hem de zamandan büyük oranda tasarruf etmektedirler. Örneğin kullanılmakta olan asansör sistemi sayesinde daha önceleri merdivenlerden saatlerce taşınmaya çalışılan ve büyük yorgunluklar yaşanan taşımalar binanın dışına kurulan asansör sistemi sayesinde büyük ölçüde kolaylaşmaktadır.

 

Sıfır hasarla telaşsız taşınmayı arzu eden herkes şimdilerde Keçiören evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanmaktadır. Müşterileriyle yakından ilgilenmekte olan nakliyat çok az harcamalarla kısa sürede eşyaların taşınması için elinden geleni yapmaktadır. Eşyaların bulunduğu mekâna gelen ekip önceliği kırılma ve çizilme riski fazla olan eşyalara vermektedir. Sonrasında sökülmesi gereken büyük ebatlı eşyaları sökerek paketlemektedir. Hazırlanan koliler üzerine yapıştırılmakta olan notlar sayesinde hem eşyalara gerekli özen gösterilmekte hem de yeni evlerde doğru odalara koliler taşınarak zaman kaybedilmemektedir. Nakliyata gün içerisinde ulaşım kolay olup, taşınmadan belirli zamanlar öncesinde gerekli görüşmeler yapılması gerekmekte olup, bu sayede istenilen zamanlarda eşyalar yeni yerlerine ulaşmış olacaklardır.

 

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014