Evden Eve Nakliyat


Keçiören şehir içi nakliyat, siz ve eşyalarınız için en doğru seçimdir. Eşyalarınızı sigortalayıp, paketleyip düzgün bir şekilde istifi yapılması sonrası eşyalarının hasarsız bir şekilde.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


Keçiören asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin ve eşyalarınız için daha güvenli ve hızlı bir önerimizdir. Eşyalarınız hiçbir şekilde merdiven veya kat çıkarılmadan taşınmaktadır.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat

Paketleme - Ambalaj


Keçiören nakliyat, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleme ve ambalajlaması yapılıp aracımıza istifleyip taşımaya başlıyoruz. Paketlemede patpat, jelatin, naylon ve battaniye kullanmaktayız.

Bize Arayın
Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Uzman Personel

Bir Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranma Saati

Online : 2 - Bu Gün : 2 Ziyaretçi
Bu Hafta :
236 - Bu Ay : 1645 Ziyaretçi

Toplam :
119944 Ziyaretçi

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT SİSTEMİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?


Ülkemizde son yıllarda taşımacılıkta sıkça kullanılmaya başlanan asansörlü nakliyat sistemine olan talep gün geçtikçe artıyor. Bu tür nakliyatın eşyalara ve eve zarar vermemesi, aynı zamanda çok daha kısa sürede pratik bir şekilde taşınma işleminin gerçekleştirilmesi ise bu talep artışı üzerindeki en önemli etkenler arasında. Bizler de Keçiören asansörlü nakliyat firması olarak, bu yeni sistem ile eşyalarınızı çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınma ihtiyacınızı karşılıyoruz. Asansörlü nakliyat sistemi, taşıma işlemini yapan kişiler için de güvenli bir seçenek olmasının yanı sıra; müşteriler açısından da oldukça karlı bir seçenek.


Asansörlü nakliyat sistemini klasikleşmiş taşımacılıktan ayıran en önemli özellik, çok daha modern bir sisteme sahip olması. Şöyle ki; uzun yıllardır kullanılan klasik taşımacılık sisteminde eşyalar nakliye personelleri tarafından taşındığı için hep risk altındayken; asansörlü taşımacılıkta işin büyük kısmını makine sistemi halleder. Dolayısıyla eşyaların kırılma, sürtme, çizilme veya düşme riski bu sayede en aza indirilir. Ayrıca yüksek katlarda olan kişilerin eşyaları her zaman daha fazla risk altındadır. Bu yüzden asansörlü sistem bu tip daireler için daha elverişlidir. Ankara ilinde hizmet veren Keçiören asansörlü nakliyat firması olarak dikkat ettiğimiz en önemli noktalar arasında ise, her zaman güvenli ve hızlı taşımacılık konusunda müşteri memnuniyeti sağlamak yer alıyor.


Asansörlü taşımacılık sisteminin genellikle klasik taşımacılığa göre daha pahalı olduğu düşünülse de aslında tam tersi bir durum söz konusu. Çünkü asansörlü sistem kullanan firmaların personel maliyeti çok daha düşük olduğundan bu, müşterilere yansıyan ücretin de doğal olarak düşmesini sağlıyor. Ayrıca taşıma esnasında eşyaların hasar görme riski en aza indirgendiği için, şirketin zarar tazmin edecek herhangi bir durum yaşama olasılığı daha düşük oluyor. Bu yüzden Keçiören asansörlü nakliyat firmasından hizmet alacak kişi veya firmalar normalde olduğundan daha düşük ücret ödeme imkânına sahip oluyorlar. Bunların dışında, elbette her ev veya iş yerinin asansörlü nakliyata uygun olması mümkün değil. Bunun için mekânda mutlaka eşyaların geçebileceği bir büyüklükte kapı veya pencerenin bulunması gerekiyor. Ayrıca asansörün kurulacağı zeminin de bu duruma elverişli olması oldukça önemli bir kriter.

(0312) 381 08 08

(0537) 955 47 42

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014